Buradasınız

Yaz-Boz Sayfası

Yönetici tarafından 11 Aralık, 2017 - 00:52 tarihinde gönderildi

Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz hiç çekinmeyin. Çünkü bu sayfa istediğiniz gibi karalamalar yapmanız için ayrılmıştır.

Kitap sayfalarımızda değişiklikler yapabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra, kitap sayfalarının üstünde köşesinde "Düzenle" isminde bir bağlantı göreceksiniz. Sayfaların içerğini değiştirmek için bu düğmeye tıklamanız yeterli olacaktır.

Gerekli değişiklikleri veya eklemleri yaptıktan sonra sayfanın altındaki "Sürüm Bilgisi" kısmını doldurup sonrasında "Önizleme" düğmesi ile değişikliklerinizi kontrol edip "Kaydet" düğmesini kullanarak değişikliklerinizin kaydını tamamlayabilirsiniz.

Yeni sayfalar oluşturmak isterseniz: Üst menüde İçerik -> İçerik ekle -> Kitap sayfası bağlantılarını takip edin. Sayfaya ilişkin başlık ve metin alanlarını doldurduktan sonra değişiklik yaparmış gibi kayıt işlemine devam edebilirsiniz.

Hazırladığınız sayfalar içerisinde MarkDown kodları (sayfaların en altında bir kod açıklama çizelgesi mevcuttur) kullanabilirsiniz. Sayfa hazırlama konusunda detaylı bilgi için Kitap Sayfaları Hazırlama ve Düzenleme Kılavuzu'na bakabilirsiniz.